Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, Bahamus iš Majamio

Pažintinė-egzotinė-kruizas kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: JAV, Kolumbija, Jamaika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, Bahamus iš Majamio

Kelionės akcentai:

  Pavienė moteris ieško bendrakeleivės kovo 22 d. išvykimui, kreiptis į kelionių ekspertę Živilę +370 676 11693

   

  • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
  • 2 nakvynės Majamyje, prestižiniame Pietų paplūdimio rajone (South Beach);
  • 10 naktų Karibų kruizas MSC Divina laivu su pilnu maitinimu (pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai)
  • 4 dienos pramogų ir nerūpestingo poilsio laive plaukimo tarp uostų metu
  • Aplankysite nuostabias Karibų regiono šalis: Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, privačią salą Bahamuose

Programa

 • Apsigyvenkite viešbutyje ant vandens ir aplankykite net 5 skirtingas Karibų jūros šalis tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Karibų šalis plaukiant „MSC Divina“ kruiziniu laivu. Kelionės metu aplankysime regio ritmu gyvenančią Jamaiką, gilia istorija galinčia pasigirti Kartageną, pamatysite vieną iš didžiausių pasaulio stebuklų – Panamos kanalą, išvysime gamtos mylėtojų kampelį - Kostą Riką, o kad kelionė būtų dar įvairiapusiškesnė baigsime ją privačioje MSC kruizinės kompanijos saloje! Vakarus ir dienas galėsite leisti kruize, kuris jums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Sakoma, kad atostogos Karibų salose, tai geriausias būdas pabėgti ir pailsėti nuo įtempto ir greito gyvenimo būdo. Tad ilgai nesvarstę, leiskitės į vieną iš populiariausių kruizų maršrutų pasaulyje!

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS

   

  ARIANA (grupę lydi lapkričio, sausio, vasario mėn)

  Pirmą kartą kruizu išplaukiau prieš dvylika metų ir nuo to laiko nebeįsivaizduoju savo atostogų vienoje ir toje pačioje vietoje. Kruizas per kelias kelionės dienas nuneša į savo kultūra, peizažais ir architektūra kontrastuojančias šalis. Pabundi ryte, o prieš tave – smaragdinė jūra ir besidraikantys palmių lapai Karibuose, vaivorykštės spalvų nameliais aplipusios Italijos uolos ar iš tolo girdimas kvietimas maldai arabų kraštuose. Negana to, kruiziniai laivai šiuo metu tokie modernūs, kad laive gali išmokti plaukti banglente, lenktyniauti kartingais, ar stebėti „Cirque du Soleil“ pasirodymus teatre. Keliavimą kruizais aš įsimylėjau iš pirmo karto ir šia meile užkrėčiau jau ne vieną keliautoją ir sustoti neketinu!

   

  JUSTINAS (grupę lydi vasario, kovo mėn)

   

  Pamenu septynerių  gavau „Mažąjį pasaulio atlasą“ ir pamažu tolimi kraštai pradėjo traukti vis labiau. Taip nuo vaikystės veikiamas kelionių troškulio, šiandien jau esu išmaišęs ne mažą pasaulio dalį. Gyvenau Ispanijoje, Anglijoje, Turkijoje, P. Korėjoje, o prieš dešimtmetį pradėjau lydėti turistų grupes. Dirbu Turkijoje, Maldyvuose, Singapūre, Indonezijoje, Filipinuose, Karibuose. Pats vertingiausias dalykas žmonėms yra jų laikas, todėl kad ir kur dirbčiau – siekiu būti tos vietos dalimi. Labai stengiuosi, kad ir mano turistai susitapatintų su ta vieta į kurią atvykome. Tai, kas vyksta gyvenime, vyksta ir atostogose. Tik gido darbe aš išgyvenu visas situacijas per trumpesnį laiką – čia kaip filmas. Galiu drąsiai pasakyti – dirbu labai sunkų, bet įdomų darbą.

   

  Planuojamas skrydis lapkričio, vasario ir kovo mėn:

   Vilnius 06:25 – 06:30 Varšuva

   Varšuva 12:10 – 17:50 Majamis

   Majamis 20:15 – 12:10 Varšuva (+1d)

   Varšuva 14:10 - 16:15 Vilnius

   

  Planuojamas skrydis sausio mėn:

  Vilnius 07:05 – 07:35 Stokholmas

  Stokholmas 13:00 – 17:35 Majamis

  Majamis 19:40 – 10:30 Kopenhaga (+1d)

  Kopenhaga 12:40 - 15:10 Vilnius

 • 1 DIENA

  VILNIUS – MAJAMIS

  Skrydis iš Vilniaus į Majamį su vienu persėdimu. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Atvykus į Majamį pervežimas iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 DIENA

  MAJAMIS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų lauks ekskursija į Evergleidso parką (į ekskursiją įeina transportas, įėjimas į Evergleidso parką, edukacinis aligatorių / laukinės gamtos šou, laisvas laikas pasivaikščioti parke ir apžiūrėti eksponatus). Šis parkas yra žinomas laukinės gamtos parkas, kuriame gyvena vėžliai, aligatoriai ir egzotiški paukščiai. Leiskitės į kelionę  ir apžiūrėkite turtingą laukinę gamtą. Kelionė prasideda keliaujant kanalu, pro vietinę žvejų stovyklą, o galiausiai – prie  Žolės upės, čia galima pastebėti meškėnus ir baltauodegius elnius. O mūsų profesionalus gidas parodys jums gausią laukinę gamtą šiose apylinkėse.

 • 3 DIENA

  MAJAMIS (pusryčiai viešbutyje, vakarienė laive)

  Pusryčiai, laisvas laikas, galėsime aplankyti Majamio paplūdimį ir pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja, kuri bus visai šalia viešbučio. Norintys turės galimybę nuvažiuoti iki prekybos centro ir apsipirkti žymių gamintojų parduotuvėse (į ekskursijų paketo kainą neįskaičiuota). Pervežimas į uostą, registracija į laivą MSC DIVINA. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

 • 4 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salas sudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Visos salos gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti net ir daug ką mačiusį keliautoją. Džiugina keliautojus jos ne tik paplūdimiais, bet ir kitais gamtos stebuklais: džiunglėmis, kriokliais, urvais, kalvomis. Dieną plauksite Karibų jūra. Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saule. Nakvynės laive.

 • 5 DIENA

  OČO RIOSAS, JAMAIKA (pilnas maitinimas laive)

  Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Jamaikoje. Aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius „Dunns“ upės krioklius. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas mus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė laive.

 • 6 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Dar viena diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie Karibų jūros regioną! Nakvynė kruize.

 • 7 DIENA

  KARTAGENA, KOLUMBIJA (pilnas maitinimas laive)

  Turą pėsčiomis Kartagenos senamiestyje pradėsime nuo miesto pamatų. Labai anksti, Kartagena buvo pasirinktas kaip pagrindinis Pietų Amerikos uostas, kad būtų galima įvežti prekes į kolonijas Naujajame pasaulyje. Tačiau ispanai netrukus atrado netoliese esančias sidabro, aukso ir smaragdo kasyklas, todėl reikėjo patogaus uosto, kad šie lobiai būtų išsiųsti atgal į Ispaniją. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie šias ankstyvąsias dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste.  Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė kruize.

 • 8 DIENA

  KOLONAS, PANAMA (pilnas maitinimas laive)

  Anksti ryte išvyksime į turą Panamoje. Ši šalis kontrastų derinys: nuo griūvančių pastatų ir šiukšlynų iki moderniausių dangoraižių, nuo džiunglių iki saugomo architektūrinio paveldo. Turo metu sustosime apžiūrėti vieno iš modernaus pasaulio stebuklo – Panamos kanalo. Šis kanalas jungia Ramųjį vandenyną su Atlanto, mes pamatysime kanalo įėjimą iš Ramiojo vandenyno, apsilankysime kanalo muziejuje. Taip pat apžvelgsime istorinį Panamos senamiestį bei Amador taką, kuris jungia tris salas su pagrindine valstybės dalimi. Ši šalis abejingų nepalieka, tiek kontrastų vienoje vietoje atrasti sunku, tad mėgaukimės kelionės akimirkomis. Ekskursijos trukmė apie 8h. Nakvynė kruize.

 • 9 DIENA

  PUERTO LIMONAS, KOSTA RIKA (pilnas maitinimas laive)

  Šią dieną mes pažinsime autentišką tropinią laukinę florą ir fauną. Tortuguero upės laukinės gamtos kanalai ir „Kahuita“ nacionalinis parkas bei rezervatas yra neabejotinai geriausi Karibų jūros pakrantėje. Mūsų turas prasidės plaukiant laukinės gamtos mangrovės kanalu, stebint turtingą augmeniją ir gyvūniją. Antra stotelė bus bananų plantacijoje, kur išgirsime pasakojimą apie pagrindinę Kostą Rikos žemės ūkio pramonės šaką. Vėliau apsilankysime „Cahuita“ nacionalinio parko laukinės gamtos draustinyje, kur mūsų lauks tropiniai augalai, žinduoliai, ropliai, varliagyviai ir paukščiai. Visos dienos bėgyje mus sups neapsakomo grožio gamta, kuri nepaliaus stebinti. Ekskursijos trukmė apie 5h. Nakvynė kruize.

 • 10-11 DIENOS

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Dienos jūroje niekada neprailgsta, personalas pasirūpina įvairia veikla. Galite išbandyti šokių pamokas, pasijuokti komiškuose vaidinimuose, o gal net norėsite išmokti origami, kulinarijos ar vyno rūšių paslapčių. Laivui plaukiant jūra, galite už itin patrauklias kainas, kurios yra be mokesčių, įsigyti kosmetikos, kvepalų  rūbų, įvairių gėrimų ar suvenyrų. Tai puikus laikas tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui.

 • 12 DIENA

  OCEAN CAY, BAHAMAI (pilnas maitinimas laive)

  Ocean Cay priklauso Bimini salų grandinei ir yra vakarinėje Bahamų dalyje. MSC kompanija padėjo šiai šaliai sukurti ekologišką rojų ir išskirtinę vietą poilsiauti harmonijoje su gamta - „Ocean Cay MSC Marine Reserve“. Čia atrasime septynis nuostabius paplūdimius su skirtingais restoranais ir barais (už papildomą mokestį), didžiulę lagūną, tipiškus Bahamų kaimų namus ir daug vandens pramogų. Už papildomą mokestį galėsime panardyti, paplaukioti baidarėmis ar apžiūrėti salą pakilus parašiutu iš valties*. Čia pramogos nesibaigs iki vėlumos, o laivo personalas užtikrins, kad laiką leistume smagiai ir be rūpesčių. Pavalgyti pietus galite grįžti į laivą.

 • 13 DIENA

  MAJAMIS (pusryčiai)

  Išsilaipinimas iš laivo. Šiandienos ekskursija suteiks unikalią galimybę iš esmės pažinti Pietų Floridą: ši valstija - tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Turėsime daug laisvo laiko pajusti ypatingą šio krašto atmosferą ir įamžinti įspūdžius fotografijose. Susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Turėsime laiko pietums ir pirkinių paieškai*. Pasibaigus šios dienos ekskursijai, būsime pervežti į oro uostą, kur lauks skrydis namo.

 • 14 DIENA

  MAJAMIS – SKRYDIS NAMO (pusryčiai laive)

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2023 vasaris
Treč, Vas 22 Antr, Kov 7 6
2023 kovas
Treč, Kov 22 Antr, Bal 4 6

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1690 EUR
 

+ skrydis nuo 800 EUR
su skrydžiu nuo 2490 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

2022 lapkričio 16-28 d. KAINOS:
asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 1660 eur, su skrydžiu 2350 eur
asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 1850 eur, su skrydžiu 2540 eur
asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu 2090 eur, su skrydžiu 2780 eur

2023 sausio 25 - vasario 7 d. KAINOS:
asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 1700 eur, su skrydžiu 2350 eur
asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 1890 eur, su skrydžiu 2540 eur
asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu 2110 eur, su skrydžiu 2760 eur

2023 vasario 22-kovo 6 d. KAINOS:
asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 1690 eur, su skrydžiu 2490 eur
asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 1890 eur, su skrydžiu 2690 eur
asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (8-9 denis) 2150 eur, su skrydžiu 2950 eur 
asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (10-11 denis) 2180 eur, su skrydžiu 2980 eur 

2023 kovo 22-balandžio 4 d. KAINOS:
asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 1720 eur, su skrydžiu 2450 eur
asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 1940 eur, su skrydžiu 2670 eur
asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu 2180 eur, su skrydžiu 2910 eur 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 2 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje;
  • 10 naktų kruizas pasirinktos kategorijos kajutėje;
  • Uostų mokesčiai;
  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Pervežimai oro uostas – viešbutis – uostas;
  • Pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu);
  • Vanduo, kava, arbata savitarnos bufete 20 val.per parą;
  • Laivo pramogos (vakaro šou, gyva muzika, baseinai, animacija);
  • Kapitono vakarienė, teminiai vakarai;
  • Covid19 kruizų kompanijos saviizoliacijos draudimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Majamis – Vilnius su persėdimu 650-800 eur/asm.priklausomai nuo kelionės datos (įskaičiuotas 23 kg bagažas);
  • JAV leidimo forminimas 25 eur/asm;
  • Covid-19 testai;
  • Majamio kurortinis mokestis (apie 30 USD/asm mokamas viešbutyje);
  • Aptarnavimo mokesčiai laive 150 eur/asm visai kruizo trukmei (arbatpinigiai laivo personalui);
  • Ekskursijų paketas 590 eur/asm su lietuviškai kalbančio vadovo vertimu (reikia užsakyti iš anksto);
  • Gėrimų paketai;
  • Skalbimo, fotografo, lyginimo paslaugos;
  • SPA paslaugos;
  • Boulingas, 5D kino teatras, kazino, žaidimų automatai, internetas;
  • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.