Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Pažintis ir poilsis Balio saloje 12 DIENŲ

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Balis, Indonezija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Pažintis ir poilsis Balio saloje 12 DIENŲ

Kelionės akcentai:

  • 2023-05-06 išvykimui ieškoma bendrakeleivė tel. nr. +37061134636
  • Gyvensime šarmingoje Balio kultūros sostinėje – Ubude
  • Grožėsimės atviruko vertomis ryžių terasomis
  • Aplankysime beždžionių mišką ir susipažinsime su jo egzotiškomis gyventojomis 
  • Pažinsime žymiausias hinduistines Balio šventyklas
  • Ilsėsimės ilgais smėlio paplūdimiais ir vandens sportu garsėjančiame Sanūre

Programa

 • Trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? O gal ieškote neišdildomų įspūdžių? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus – spalvotas Balis jūsų laukia! Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras, ką veikti! Aplankysime žymiausias ir įdomiausias Balio salos šventyklas, Kintamanio regioną, kurį puošia Batūro ugnikalnis ir šalimais telkšantys ežerai. Pravažiuosime pro gražiausias Balio ryžių terasas ir aplankysime uolose pasislėpusį krioklį. Gyvensime šarmingame Ubudo mieste, kur vakarus galėsime leisti tyrinėdami miestelyje ar stebėdami tradicinių Balio šokių pasirodymus, o poilsiui išrinkome saulėtą Sanūro paplūdimį.

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS !

  VIKTORIJA

  Gyvenusi ir keliavusi po skirtingas Indonezijos salas, šiandien Balio salą vadinu savo antraisiais namais. Nors sala ir nėra didelė, savyje ji talpina daug lobių – krioklių, ryžių terasų, ugnikalnių, juodo ir geltono smėlio paplūdimių... O svarbiausia – labai išskirtinę kultūrą ir religiją, kurios šią salą nuspalvina dar labiau. Atvykę čia bus nuolat apsupti gamtos, šilumos, atsipalaidavusių ir besišypsančių baliečių bei tūkstančių dievų.

  Viktorija laisvai samdoma kelionių vadove pradėjo dirbti 2015 m., kai po 1-erių metų gyvenimo Indonezijoje, kur studijavo tradicinius indonezietiškus šokius, nusprendė šioje šalyje dar pabūti. Keliavusi nemažai pačioje Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse, ji liko pakerėta laukinės gamtos, žmonių paprastumo ir nuoširdumo bei išskirtinės kultūros, todėl iki šiol gyvena Indonezijoje, Balio saloje. Viktorija keliautojus lydi ne tik Indonezijos, Singapūro, Filipinų bei Vietnamo kelionėse, bet ir dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, išmoktomis pamokomis bei atradimais Pietryčių Azijoje. Tuo, ko kelionių vadovuose nerasite. Kaip viena keliautoja sakė: „Su Viktorija jautiesi lyg keliautum su drauge“. Laisvu laiku Viktorija rašo kelionių straipsnius Lietuvos spaudai bei dalinasi kelionių patarimais internete.

   

  EDVINAS

  Om swastiastu! Tiang Edvinas! Balyje pirmą kartą apsilankiau 2017 m. lapkričio mėnesį. Įspūdis buvo toks stiprus, kad nepraėjus nė metams atsikrausčiau čia gyventi ir studijuoti indoneziečių kalbą bei kultūrą. Laisvalaikį užpildau nuotykių kupinomis kelionėmis, lankydamas džiunglėse pasislėpusius krioklius, šventyklas, ryžių terasas ir kas vakarą palydėdamas saulę nuostabaus grožio paplūdimiuose. Indonezijoje, turinčioje daugiau nei 17 tūkstančių salų, Balio sala, palyginus, – maža dalelytė. Visgi ji negali neužburti – čia sau patinkančios veiklos rastų greičiausiai kiekvienas: ramybės ieškotojas, vandens sporto entuziastas, kulinarijos gerbėjas ar nutrūktgalviškų įspūdžių ištroškęs keliautojas. Turo metu patirkime šios salos magiją kartu: pasimėgaukime vietinės virtuvės stebuklais, pritrenkiančia aura Hindu šventyklose, ryto gaiva ryžių terasose, įspūdingais saulėlydžiais bei poilsiu balto smėlio paplūdimiuose. 

   

  DEIMANTE

  Deimantė – entuziastinga keliautoja ir nuotykių ieškotoja, aplankiusi daugiau nei 70 šalių šešiuose žemynuose. Ši kelionių vadovė naršo po pasaulį ir gyvena įvairiose šalyse jau 12 metų, bei dega noru pasidalinti savo patirtimi ir aistra kelionėms su kitais.
  „Kelionės man - tai būdas pažinti. Pažinti save, kitus bei pasisemti įkvėpimo iš gamtos ir žmonių. Kiekvieną kartą keliaudama vis labiau pamilstu pasaulį ir suprantu, koks jis platus ir spalvingas; mėgstu išbandyti naujas veiklas, susidraugauti su vietiniais žmonėmis ir kiekvienoje šalyje ieškoti vis naujų iššūkių.
  Viena ypatingiausių kelionių krypčių man – Balis. Pamilau šią salą jau pirmą kartą į ją atvykus, ir nuo tada grįžtu ten kaip namo – vėl ir vėl. Jaučiu, kad šioje saloje tvyro nepaaiškinama aura, kuri skatina pažvelgti ne vien į vandenyno, bet ir į savo vidaus gelmes, ir besąlygiškai priimti viską, kas vyksta, kas nauja, kas kinta.
  Taigi, kviečiu ir Jus į šią magišką salą, kur draugiškai susipina ramybė ir nuotykiai, harmonija ir egzotika, vandenynas ir džiunglės, atvykusiųjų smalsumas ir vietinių šypsenos. Ši sala pakerės, užburs bei ilgam įstrigs ir širdyje, ir prisiminimuose.“

   

  Planuojami skrydžių laikai:

   

  Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 Stambulas – Denpasaras 02:05 – 19:35 (+1)

   

  Denpasaras – Stambulas 21:05 – 05:20 (+1) Stambulas – Vilnius 08:50 – 11:05

 • 1 diena

  VILNIUS – DENPASARAS (BALIO SALA)

  Jūsų laukia patogus skrydis iš Vilniaus su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus patogi ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis siūlomomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.

 • 2 diena

  DENPASARAS – UBUDAS

  Sveiki atvykę į Balį, neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą! Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Oro uoste mus pasitiks partneriai ir kelionės vadovė ir važiuosime į Ubudą (40 km, ~2 val.). Registracija viešbutyje ir nakvynė Ubude.

 • 3 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausime į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksime į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę*, aplankysime vietinį vaisių turgų ir važiuosime į Ulun Danu šventyklą, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Grįžimas į viešbutį ir poilsis po pilnos įspūdžių dienos. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 4 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Šiandien visų mūsų laukia kelionė (40 km, ~2 val.) prie Batūro ežero, kurio gylis siekia net 88 m. Čia papietausime* su vaizdu į to paties pavadinimo ugnikalnį ir vyksime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Tukad Cepungo kriokliais. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Grįžimas į viešbutį ir nakvynė Ubude.

 • 5 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime apžiūrėti Kavio (Gunung Kawi) – didžiausio ir, manoma, seniausio Balio salos monumento. Sakoma, kad šie memorialai uolose iškalti vienuoliktame amžiuje vietiniams valdovams atminti. Pajusime didingą praeities dvasią, kuria šios uolos vis dar alsuoja. Pakeliui sustosime prie įspūdingų Tegalalango ryžių terasų, aplankysime hinduistų šventyklą Tirta Empul. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo, kurį jums tikriausiai pavyks pamatyti. Grįžimas į viešbutį. 

  Norintieji galėsime kartu su kelionės vadove eiti į netoli viešbučio esantį Ubudo beždžionių mišką*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. Mėgstantys aktyvumą galės leistis į naktinį žygį* pėsčiomis į Batūro kalną (1717 m), iš dalies aktyvų ugnikalnį. Apie 2 val. nakties išvyksime iš viešbučio į žygio pradžios tašką. Prieš leidžiantis į žygį, gidas išsamiau supažindins su svarbiausiomis detalėmis. Pasiekę Batūro viršūnę galėsime stebėti tekančią saulę. Pervežimas atgal į viešbutį. Nakvynė Ubude.

 • 6 diena

  UBUDAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Vandens sporto entuziastai galės leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe*. Vykdami iš viešbučio prie Ajungo upės pravažiuosime pro vietinius kaimelius. Atvykus būsime supažindinti su saugumo instrukcijomis ir gausime visą reikiamą įrangą. Kvapą gniaužiantis plaukimas Ajungo upe truks apie 2 val. Jo metu išvysime ne vieną nuostabų krioklį. Pasibaigus plaukimui, būsime pavaišinti gėrimais. Nakvynė viešbutyje Ubude.

 • 7 diena

  UBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių važiuosime (25 km, ~1,5 val.) į Sanūro (Sanur) kurortą. Atvykę į Sanūrą, užsiregistruosime viešbutyje. Jūsų lauks poilsis ir nakvynė viešbutyje Sanūre.

 • 8 – 10 dienos

  POILSIS SANŪRE (pusryčiai)

  Šios dienos bus skirtos poilsiui. Sanūras  tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Už papildomą priemoką siūlome aplankyti Uluvatu šventyklą*, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Pakeliui sustosite pasigrožėti keliais dėmesio vertais paplūdimiais. Uluvatu šventykloje pamatysite daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos –  siužetai. Taip pat galėsite rinktis ekskursiją į nuostabiais paplūdimiais garsėjančias Lembongano ir Nusa Penida salas*, kur galima rasti vienas geriausių paviršinio nardymo vietų, arba išbandyti banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys. 

 • 11 diena

  SANŪRAS – DENPASARAS – STAMBULAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija. Lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių.

 • 12 diena

  STAMBULAS – VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2023 vasaris
Pirm, Vas 6 Penkt, Vas 17 Vietų nebėra
2023 kovas
Pirm, Kov 6 Penkt, Kov 17 6
2023 balandis
Šeš, Bal 1 Treč, Bal 12 14
2023 gegužė
Šeš, Geg 6 Treč, Geg 17 12
2023 birželis
Šeš, Birž 3 Treč, Birž 14 14
2023 liepa
Šeš, Liep 8 Treč, Liep 19 14
2023 rugpjūtis
Pirm, Rūgp 14 Penkt, Rūgp 25 16
2023 rugsėjis
Penkt, Rugs 15 Antr, Rugs 26 14
2023 spalis
Pirm, Spal 9 Penkt, Spal 20 16
Pirm, Spal 23 Ketv, Lapkr 2 16
2023 lapkritis
Ketv, Lapkr 9 Pirm, Lapkr 20 16
Antr, Lapkr 21 Šeš, Gruo 2 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1175 EUR 1075 EUR
 

+ skrydis nuo 950 EUR
su skrydžiu nuo 2025 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
  • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (9 nakvynės: 5 nakvynės Udube, 4 nakvynės Sanūre);
  • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai);
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Vėlyvas išsiregistravimas iš pajūrio viešbučio, kambarys užsakomas iki 17 val. vakaro;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Balis – Vilnius (kaina nuo 1050 - 1300 EUR);
  • Indonezijos vizos forminimas Lietuvos piliečiams 33 EUR asmeniui (vizos mokestis sumokamas grynais Balio salos oro uoste;
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~25 EUR, BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – apie 55 EUR/asm., plaukiojimas plaustais Ajungo upėje – apie 35 EUR/asm., ekskursija į Uluvatu šventyklą – apie 25 EUR/asm., ekskursija į Lembongano ir Nusa Penidos salas kartu su nardymu – apie 65 EUR/asm.,);
  • Priemoka už vienvietį kambarį (poilsio metu pasirinkus viešbutį Swiss-Belresort Watu Jimbar 4* – nuo 350 EUR; Puri Santrian 4* – nuo 500 EUR; Segara Village 4* – nuo 550 EUR; Maya Sanur 5* – nuo 600 EUR);
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
  • Kelionės metu numatyta kelionė vadovė – Viktorija. Birželio mėnesio kelionėse numatytas kelionės vadovas – Edvinas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Kelionės vadovas grupę pasitinka Denpasaro (Balio) oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
  • Apie norą pratęsti kelionę Džogjakartoje reikalinga informuoti iš anksto (įsigyjant kelionę), kad galėtume pasirūpinti lėktuvo bilietais. 
  • Turistai, kurie negali vakcinuotis dėl kitų ligų, privalo turėti gydytojo išduotą pažymą ir neigiamą COVID testo rezultatą. Šiuo metu nevakcinuoti keliautojai negali vykti į Indoneziją/Balį.
  • Visos kelionės metu nuvažiuojama ~350 km.