Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Pažintis su Mauricijaus sala ir poilsis

Poilsinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Mauricijus

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Pažintis su Mauricijaus sala ir poilsis

Kelionės akcentai:

  • Daugiau nei 300 kilometrų pakrantės nuostabūs paplūdimiai
  • Mauricijaus sostinė yra didžiausias šalies uostas, pavadintas Prancūzijos karaliaus Port Luiso vardu
  • Nuostabus botanikos sodas Sir Seewoosagur Ramgoolam
  • Nepakartojami Chamarel spalvotojų žemių stebuklai
  • Salos pagrindinis miestas Kiurpipas
  • Jūsų lauks rytinės pakrantės kruizas katamaranu

Programa

 • Mauricijus – tai tikras rojaus gabalėlis vienoje saloje. Pats jo pavadinimas vaizduotėje sukelia asociacijas su atogrąžų prabanga ir stulbinančiu ekstravagantiškumu. Nors sala daugiau yra žinoma savo kobalto mėlyna jūra, balto smėlio paplūdimiais bei prabangiais viešbučiais, galų gale jūs pajusite, kad norite čia nuveikti kažką daugiau, negu tik degintis ir maudytis.

  Mauricijus, esantis Indijos vandenyne į rytus nuo Madagaskaro, yra vulkaninės kilmės sala, beveik visiškai apsupta koralinių rifų. Su nuostabiais paplūdimiais, gamta, žmonėmis ir populiariomis lankytinomis vietomis Mauricijus yra viena geriausių atostogų vietų ir paprastai laikomas savotišku rojumi žemėje. Jos pakrantę saugo koraliniai rifai, o dėl turtingos faunos ir floros bei nuostabių kraštovaizdžių Mauricijus tampa patrauklia turistine vieta.

  Saloje gausu istorinių paminklų, stebina kultūrinė įvairovė, geografiniai skirtumai ir beveik neribotas įvairios veiklos pasirinkimas, kuri atitrauks jus nuo kasdienio malimosi paplūdimyje arba prie baseino. O turbūt vienas didžiausių šios salos turtų yra jos šiltų ir draugiškų gyventojų atpalaiduojantis žavesys. O dar pridėkite Kinijos, Indijos, Prancūzijos ir Afrikos virtuvių malonumus, užvedančius sega muzikos ritmus bei užkrečiančią vietinių vakarėlių dvasią, ir netrukus suprasite, kad Mauricijus iš tikrųjų yra daugelio žmonių fantazija, kaip turi atrodyti rojus žemėje.

 • 1 diena

  VILNIUS - MAURICIJUS

  Skrydis iš Vilniaus į Mauricijų su 1 persėdimu. 

 • 2 diena

  MAURICIJUS (vakarienė)

  Atvykus į oro uostą – pervežimas į Jūsų pasirinktą viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

 • 3 diena

  MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)

  Poilsis prie jūros maudantis, deginantis, nardant, mokantis plaukioti banglente ar burlente.

   

  MAURICIJAUS SALOJE REKOMENDUOJAME UŽSISAKYTI PAPILDOMAI:

   

  LE BOIS CHERI, LA VANILLE KROKODILU PARKAS IR ST AUBIN. 
  Bois Chéri laukai yra vieni iš arbatos produkcijos lyderių visoje Mauricijaus saloje. Šalia Rivière des Anguilles, įsikūrusioje pietinėje salos dalyje, yra Nilo upės krokodilų, atvežtų iš Madagaskaro salos, ferma, La Vanille krokodilų parkas. St Aubin yra plantacija Mauricijaus saloje, formuojanti vadinamąjį „Arbatos kelią“.  

   

  EKSKURSIJA LE DOMAINE KETURRAČIU.
  Aktyvaus sporto mėgėjams tikrai patiks pasivažinėti keturračiais motociklais. Važiavimas Mauricijaus vešliais tropiniais miškais ir slėniais, grožėjimasis panoramomis, šalia laisvai bėgiojančiais gyvūnais – nepaprasta ir neužmirštama pramoga.

   

  GILIAVANDENĖ ŽVEJYBA. 

  Tiek žvejybos profesionalai, tiek mėgėjai bus sužavėti žvejybos išvykomis į Indijos vandenyną. O kas gi galėtų atsisakyti pagaudyti kardžuvių, buržuvių, tunų, ryklių ar barakudų?

   

  ŽYGIAI PĖSČIOMIS. 
  Mauricijus - tai puiki vieta aktyviam sportui ir pasivaikščiojimams gamtoje vieniems ar su gidu. Nedidelėje saloje telpa virš dešimt gamtos draustinių, kurie tiks kiekvienam gamtos mylėtojui patyrinėti. 

   

  VAIZDINGASIS MAHEBOURG. 
  Tai mažas kolonijinis žvejų kaimelis, kuris išsaugojo savo unikalumą ir mažai tepakito per ilgus gyvavimo metus. Ekskursijos metu aplankysite miestelio turgų – aprispirkimo rojų, taip pat Aigrerres sala ir Rault Biscuit gamyklą – seniausia ir vienintelė Afrikos žemyne sausainių  gamykla.

   

  KRUIZAS KATAMARANU. 
  Tai nepaprastas potyris paplaukioti po Mauricijaus salos apylinkes. Jų metų galėsite patogiai aplankyti gražiausias salos lagūnų vietas, grožėtis Mauricijaus panoramomis ir išplaukti į turkio spalvos vandenyną.

   

  VAIKŠČIOJIMAS PO VANDENIU. 
  Atraskite pavandeninį pasaulį ramiai vaikščiodami su skafandru tarp spalvingų tropinių žuvų daugybės. Lengva ir nesudėtinga, tačiau nepakartojama pramoga, kuri patiks ir tiks tiek suaugusiems, tiek jų atžaloms.

 • 4 diena

  MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)

  Dienos turas  į Port Luisą (angl. Port Louis) – Mauricijaus sostinę. Port Luiso krantinėje rasite Caudan apsipirkimo centrą, pagrindinę miesto turgavietę, įvairių amatų parduotuves ir Adelaide fortą (arba La Citadelle) pastatytą britų 1835 metais. Po sostinės, keliaukite aplankyti Aventure du sucre – seną cukraus fabriką, kuris buvo transformuotas į modernų muziejų. Muziejaus gale lankytojų laukia cukraus ir romo ragavimas/degustacija. Sustokite Pamplemousses  ir užsukite į botanikos sodą „Sir Seewoosagur Ramgoolam”. Šis botanikos sodas buvo pervardintas 1988 metais. SSR botanikos sodas yra vienas lankomiausių šiaurės Mauricijaus lankomų pramogų. Šis botanikos sodas yra žinomas dėl jo didžiulių amazonės vandens lelijų, kurių milžiniški lapai išsiplečia iki trijų metrų ir dėl nuostabių skėtinių korifų (angl. talipot palm) – augalo, kuris žydi vieną kartą per 30 – 100 metų. Botanikos sode taip pat galima rasti puikių raudonmedžių ir retų palmių iš Madagaskaro. Atgal į viešbutį  grįšite apie 17:00 val.

 • 5 diena

  MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)

  Laisva diena poilsiui prie jūros.

 • 6 diena

  MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)

  Dienos turas Vakaruose. Pažinkite vakarinę salos dalį ir įgaukite daug malonių įspūdžių aplankydami Rivjeros Noire nacionalinį parką (angl. Black River Gorges National Park) ir Chamarelio (angl. Chamarel) krioklį. Taip pat atraskite nepakartojamus Chamarel spalvotojų žemių stebuklus. Smalsusis Chamarel kampelis, esantis Chamarel rajone, yra pirmasis visame Mauricijuje – kur sunku suprasti ar tai, ką matote – tikra. Rasite galeriją, kurioje gausu mistikos ir iliuzijų, kurios tikrai privers jus susidomėti ir pagalvoti. Aplankykite parodų centrą ir įsiliekite į interaktyvias ekspozicijas, patirkite linksmą optinių iliuzijų pasaulį, kuris privers jus dvejoti Jūsų pačiomis akimis! La Rhumerie de Chamarel yra viena iš retų spirito varyklų, kuri veikia iki šiol ir naudoja pačių užaugintas cukranendres vietinio romo gaminimui.

  Pradėkite pietų Mauricijaus turą aplankydami  Kiurpipą (angl. Curepipe). Tai salos pagrindinis miestas, svarbiausias komunikacijos centras, kuriame rasite daug prašmatnių dvarų, modernių ambasadų ir ofisų pastatų.  Šio miesto rotušė, geriau žinoma kaip Hotel de Ville, buvo atidaryta 1912 metais ir yra vienas geriausių Mauricijaus architektūros kūrinių, kartu su Karališkuoju koledžu (angl. Royal College)
  Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)

  Laisva diena poilsiui prie jūros.

 • 8 diena

  MAURICIJAUS SALA (pusryčiai, vakarienė)

  Dienos turas: Rytinės pakrantės kruizas katamaranu. Rytinėje pakrantėje, turkio spalvos lagūnos spindesys driekiasi iki pat horizonto. Šioje salos pusėje plytinti lagūna ypač plati, todėl čia tyvuliuojančiuose ramiuose vandenyse išties yra ką nuveikti. Metas atsiliepti į vandenyno kvietimą: lagūnos platybėse pasinerkite į krištolo skaidrumo vandenis ir  plaukiokite su kauke ir vamzdeliu tarp išsišakojusių koralų plotų, kuriuose veisiasi mažos žuvelės bei kiek keisčiau atrodančios jūros gyvių rūšys – ištįsusios fleitažuvės ir pritrenkiančios rifinės žuvys plevėsuojančios baltais nugaros pelekais. Nardydami būsite stebimi akylos katamarano komandos, kuri, jei vandenyje jausitės nepatogiai, jus aprūpins gelbėjimosi liemene arba plūduru. Tuo tarpu ant denio užkaičiama kepsninė, kadangi netrukus bus patiekti pietūs… Ir dar kokie! Iki tobulumo iškepta barbekiu žuvis ir vištiena, patiektos su keletos rūšių salotomis bei česnakine duona garnyrui. Ypatingai gardus maistas, rūpestingas aptarnavimas ir su niekuo nesulyginami vaizdai „atostogoms rojuje“ suteikia naują reikšmę. Dienos pabaiga tokia pat nuostabi kaip ir jos pradžia: esant palankiam vėjui, išskleisime bures nukreipsiančias katamaraną atgal kranto link. Mėgaudamiesi paskutiniu gaivinančiu gėrimu atsikvėpkite ant katamarano tramplino, nubučiuoti saulės ir patenkinti po nepamirštamų atjauninančių patirčių. Ir, prieš išvykdami namo, paskutinį kartą pasigrožėkite nuostabia Rytine pakrante.

 • 9 diena

  MAURICIJAUS SALA

  Poilsis ir laisvas laikas.

 • 10 diena

  MAURICIJUS - VILNIUS

  Po pusryčių teks atsisveikinti ir ištarti iki pasimatymo Mauricijaus salai. Skrydis atgal į Vilnių (su vienu persėdimu).

 • 11 diena

  MAURICIJUS - VILNIUS

  Atvykimas į Vilnių. 

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2022 gruodis
Šeš, Gruo 10 Antr, Gruo 20 10+
Šeš, Gruo 17 Antr, Gruo 27 10+
Šeš, Gruo 24 Antr, Saus 3 10+
Šeš, Gruo 31 Antr, Saus 10 10+
2023 sausis
Šeš, Saus 7 Antr, Saus 17 10+
Šeš, Saus 14 Antr, Saus 24 10+
Šeš, Saus 21 Antr, Saus 31 10+
Šeš, Saus 28 Antr, Vas 7 10+
2023 vasaris
Šeš, Vas 4 Antr, Vas 14 10+
Šeš, Vas 11 Antr, Vas 21 10+
Šeš, Vas 18 Antr, Vas 28 10+
Šeš, Vas 25 Antr, Kov 7 10+
2023 kovas
Šeš, Kov 4 Antr, Kov 14 10+
Šeš, Kov 11 Antr, Kov 21 10+
Šeš, Kov 18 Antr, Kov 28 10+
Šeš, Kov 25 Antr, Bal 4 10+
2023 balandis
Šeš, Bal 1 Antr, Bal 11 10+
Šeš, Bal 8 Antr, Bal 18 10+
Šeš, Bal 15 Antr, Bal 25 10+
Šeš, Bal 22 Antr, Geg 2 10+
Šeš, Bal 29 Antr, Geg 9 10+
2023 gegužė
Šeš, Geg 6 Antr, Geg 16 10+
Šeš, Geg 13 Antr, Geg 23 10+
Šeš, Geg 20 Antr, Geg 30 10+
Šeš, Geg 27 Antr, Birž 6 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1527 EUR
 

+ skrydis nuo 1100 EUR
su skrydžiu nuo 2627 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas 8 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbutyje;
  • Angliškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
  • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • Maitinimas nurodytas programoje (8 pusryčiai, 8 vakarienės);
  • 3 ekskursijos paminėtos programoje;
  • Oro uosto mokesčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius  Mauricijus – Vilnius (kaina nuo 950 eur);
  • Asmeninės išlaidos;
  • Papildomas maitinimas ekskursijų metu;
  • Sveikatos draudimas;
  • Papildomos ekskursijos;
  • Pietūs 30-40 eur asmeniui. 

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.