Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Pažintis su Kuba ir poilsis garsiajame Varadero kurorte

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kuba

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Pažintis su Kuba ir poilsis garsiajame Varadero kurorte

Kelionės akcentai:

  • Charaktingoje sostinėje Havanoje pajusite tikrą kubietišką dvasią
  • Aplankysite Pinar del Rio, kur gaminami brangiausi pasaulio cigarai
  • Trinidado mieste pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus
  • Guanayara nacionaliniame parke pasivaikščiosite palei Salto el Rocio krioklį
  • Ilsėsitės Varadero kurorte, garsėjančiu ilgu balto smėlio paplūdimiu

Programa

 • Kuba kartais primena pasakų princą, apvilktą neturtingo žmogaus apsiaustu – vietomis šiek tiek apšiurę fasadai slepia įspūdingo grožio, nesuskaičiuojamo kultūrinio paveldo ir nuostabiai draugiškų žmonių šalį. Tai tarsi atskiras pasaulis, kuriame reikia atsisveikinti su įprastu vakarietišku gyvenimu ir visą laiką tikėtis ko nors netikėto. Miestų architektūra ir atmosfera su savo akmenimis grįstomis gatvelėmis ir pretenzingais skverais primena apie čia kadaise gyvavusias intrigas ir prabangą, o baltas patrauklių paplūdimių smėlis ir stulbinamai žydras vanduo primena, kad atvykome atostogauti. Belieka atsipalaiduoti ir leisti sau pasimėgauti neįprastos kubietiškos kultūros malonumais – sakoma, kad šią šalį labai lengva pamilti, gal taip nutiks ir Jums? Tad drąsiai pasisveikinkime su Kuba ir leiskimės į nuostabių įspūdžių kelionę po šį Pietų Amerikos perlą!

 • 1-2 diena

  VILNIUS/RYGA – HAVANA (vakarienė)

  Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Havaną su persėdimu. Atskridus Jus pasitiks ir nuveš į viešbutį. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui, o norintieji galės pasirinkti kelionę į kabaretą Tropikaną.

 • 3 diena

  HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykimas į ekskursiją po Havaną. Apsilankymas Morro-Cabana tvirtovės apžvalgos aikštelėje. Ekskursija pėsčiomis po istorinį Havanos centrą, žmonijos kultūros paveldą: Ofisios gatvė, Saint Francis of Assisi aikštė ir kt. Apsilankymas romo muziejuje, kuriame sužinosite apie romo gamybos procesą ir galėsite jo paragauti. Tęsite kelionę pėsčiomis per Senąją aikštę, Mercaderes gatvę, Šaulių aikštę ir Katedros aikštę. Pietūs viename iš Havanos restoranų. Panoraminė ekskursija po Revoliucijos muziejų, centrinį parką, Havanos Didįjį teatrą, Nacionalinį Kapitolijų. Pasivaikščiosite garsiąja Havanos Malecón alėja link modernaus Havanos rajono ir sustosite Revoliucijos aikštėje. Grįžimas į viešbutį pro universiteto miestelį. Vakare išvyksite į San Karlos de la Cabana tvirtovę ekskursijai „Patrankos šūvio ceremonija“. Turėsite vakarienę miesto restorane, po kurios grįšime į viešbutį ir turėsime laisvą laiką. Nakvynė viešbutyje. 

 • 4 diena

  HAVANA – VINJALESO SLĖNIS – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į Vinjaleso slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje Pinar del Rio, kuri garsėja tuo, kad čia auginamas geriausias pasaulyje tabakas. Pakeliui susipažinsite su Kubos gamta, egzotiška augmenija, ypač su karališkosiomis palmėmis, kurios yra nacionalinis Kubos simbolis. Toliau keliausite į Vinjaleso slėnį. Sustojimas ūkyje „El Paraíso“ ar panašioje vietoje, kur pamatysite paprastų tabako augintojų gyvenimo būdą ir įvertinsite jų svetingumą bei paprastumą. Aplankysite indėnų urvą ir plauksite valtimi požemine upe. Pietūs vietiniame restorane. Išvyka į „Priešistorinę sieną“, kur apžiūrimas ant senovinių uolų nutapytas paveikslas, vaizduojantis gyvybės atsiradimą Žemėje. Tada pakilsite į Los Jazmines apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria nuostabus Vinjaleso slėnio vaizdas. Grįžimas į Havaną. Vakarienė viešbutyje. Laisvas laikas.  

 • 5 diena

  HAVANA – CIENFUEGOS – TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į Cienfuegosą. Pakeliui sustosite ūkyje „Fiesta Campesina“ ir susipažinsite su augalija ir gyvūnija, aptinkama tik Sapatos pusiasalyje. Kelionę tęsite į Sapatos pusiasalį. Apsilankymas turistiniame centre Guame, kuriame yra krokodilų veislynas. Pietūs restorane. Vėliau keliausite palei pietinę pusiasalio pakrantę ir sustosite mūšių su amerikiečių okupantais, kurie šiose vietovėse išsilaipino 1961 m. balandžio 17 d., vietose. Kelionę tęsite į Cienfuegosą. Kai atvyksite, pavaikščiosite pagrindinėmis Cienfuegosą, vienintelio prancūzų įkurto miesto saloje, gatvėmis ir aikštėmis. Miestas įsikūręs gražioje įlankoje, kurią nuo priešų saugo Jagua tvirtovė. Dėl savo prancūziškos kilmės jis išsiskiria iš kitų Kubos miestų savo tobulu simetrišku išplanavimu, neoklasicistiniais pastatais ir ilga pėsčiųjų alėja. Pasivaikščiojimas po Marti parką, apžvalginė ekskursija po Palacio del Valle, Kultūros vertybių rūmus ir Nekaltojo Mergelės Marijos Prasidėjimo katedrą. Įėjimas į Thomo Terry teatrą ir ekskursija po jį. Išvykimas į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje Trinidade. Vakarienė miesto restorane. Laisvas laikas. 

 • 6 diena

  TOPES DE COLLANTES – GUANAYARA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių mūsų lauks ekskursija į nacionalinį  Guanacharos parką (Parque Guanayara ), esantį vos 15 km nuo Trinidado. Kelionės metu susipažinsime su įvairia augalija ir gyvūnija, randama tik šiuose regionuose. Čia pasivaikščiosime taku einančiu palei gražų ežerą ir pamatysite įspūdingą Rasos krioklį (Salto el Rocio). Nedidelis krioklys baigiasi mažučiu baseinu, į kurį galėsime įmerkti kojas, paėjus apie 500 metrų upe. Po vaizdingų vaizdų  lauks pietūs restorane „La Gallega“. Toliau apsilankysime kavos plantacijoje, kur susipažinsime su kavos auginimo tradicijomis. Vakare grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks vakarienė restorane Mi Retiro. 

 • 7 diena

  TRINIDADAS – SANKTI SPIRITUS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių pažintis su Trinidadu – vienu įspūdingiausiu miestu Kuboje. Šis miestas, tarsi sustingęs laike ir žavintis ne tik savo aikštėmis, gerai išsilaikiusiais neoklasicistiniais ir barokiniais pastatais, gatvėmis, kurios vis dar alsuoja tradicijomis bei legendomis, bet ir jūros bei kalnų artumu. Aplankysite pagrindinę parapijos bažnyčią Šv. Trejybė, apžiūrėsite puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą piešiniais, senesniais nei trys šimtai metų. Taip pat nukeliausite iki pagrindinės aikštės ir grafo Brunet rūmų, kuriuose yra įsikūręs Romantizmo muziejus. Užsuksite į Canchanchara barą, kur galėsite paragauti tradicinio vietinio gėrimo, pagaminto iš romo ir medaus. Po pietų miesto restorane grįšite į viešbutį. Pietūs restorane. Po pietų apsilankymas keramikos dirbtuvėse Čičis. Kelionė į Sankti Spiritus. Pakeliui aplankykite Los slėnį, kur jūsų lauks „Ingenios“ pasveikinimo kokteilis. Atvykimas į Sankti Spiritus, ekskursija po miestą. Nakvynė pasirinktame viešbutyje. Vakarienė privačioje kavinėje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  SANKTI SPIRITUS – SANTA KLARA -  VARADERAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių išvyksime į Kajo Santa Marija (Cayo Santa Maria) salą. Pakeliui atsiveria Santa Klara (Santa Clara) miesto panorama. Čia stabtelėsite prie žymaus Čegevaros memorialo. Santa Klaros miestelyje turėsime progą pasivaikščioti po senovinį miestelio centrą, bei papietauti vietiniame restoranėlyje.

  Tęsiame kelias į Varadero. Čia laukia įskūrimas viešbutyje ir poilsis pasirinktame Varadero viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ principu.

 • 9-11 dienos

  VARADERAS (viskas įskaičiuota)

  Varadero kurorte galėsite tiesiog pailsėti užburiančiame Karibų jūros paplūdimyje arba užsisakyti vietinių ekskursijų: galima nuvykti į Cardenas miestą, kuriame 1850 m. pirmą kartą iškelta šiuolaikinė Kubos vėliava. 

 • 12 diena

  VARADERAS – HAVANA (pusryčiai)

  Ryte lauks pusryčiai viešbutyje, po kurių išvyksim į Havaną. Atvykus į Havaną važiuosime link oro uosto, kur lauks skrydis namo.

 • 13 diena

  HAVANA – VILNIUS/RYGA (grįžimo diena)

  Grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2023 sausis
Sek, Saus 29 Penkt, Vas 10 10+
2023 vasaris
Sek, Vas 5 Penkt, Vas 17 10+
Sek, Vas 12 Penkt, Vas 24 10+
Sek, Vas 19 Penkt, Kov 3 10+
Sek, Vas 26 Penkt, Kov 10 10+
2023 kovas
Sek, Kov 5 Penkt, Kov 17 10+
Sek, Kov 12 Penkt, Kov 24 10+
Sek, Kov 19 Penkt, Kov 31 10+
Sek, Kov 26 Penkt, Bal 7 10+
2023 balandis
Sek, Bal 2 Penkt, Bal 14 10+
Sek, Bal 9 Penkt, Bal 21 10+
Sek, Bal 16 Penkt, Bal 28 10+
Sek, Bal 23 Penkt, Geg 5 10+
Sek, Bal 30 Penkt, Geg 12 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1975 EUR
 

+ skrydis nuo 1050 EUR
su skrydžiu nuo 3025 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Viešbutis poilsio metu Varadero kurortė Datos Kaina 1 asmeniui – dviviečiame  kambaryje

MELIA LAS ANTILLAS 4*
(DBL DE LUXE)

2022-11-01/2022.12.21
2022.12.22-2023.01.31
2023.02.01-03.31
2023.04.01-04.30

1975 EUR + skrydis
2166 EUR + skrydis
2100 EUR + skrydis
1975 EUR + skrydis

MELIA MARINA VARADERO 5*
(DBL classic)

2022-11-01/2022.12.21
2022.12.22-2023.01.31
2023.02.01-03.31
2023.04.01-04.30

2025 EUR + skrydis
2290 EUR + skrydis
2100 EUR + skrydis
1975 EUR + skrydis

IBEROSTAR SELECTION VARADERO 5*
(Standart)

2022-11-01/2022.12.21
2022.12.22-2023.01.31
2023.02.01-03.31
2023.04.01-04.30

2140 EUR + skrydis
2850 EUR + skrydis
2570 EUR + skrydis
2385 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Programoje nurodytos ekskursijos su angliškai kalbančio gido paslaugomis;
  • Visi pervežimai programos metu;
  • Apgyvendinimas 10 nakvynių: 3 naktys Havanoje, 2 naktys Trinidade, 1 naktis Sancti Spiritus mieste,  ir  pasirinktos kategorijos viešbučiuose 4 naktys Varadere. Viešbučių pavadinimai kelionės tvirtinimo metu gali būti pakeisti;
  • Maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienės turo metu (pietų metu įskaičiuotas gaivus gėrimas), viskas įskaičiuota – poilsio metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius/Kaunas/Ryga–Havana/Varaderas–Vilnius/Kaunas/Ryga (su tarpiniais persėdimais) kaina nuo 1050 EUR;
  • Medicininių išlaidų draudimas (apie 25 EUR);
  • Kelionės draudimas (7-14 EUR);
  • Kubos turisto kortelė – 55 EUR;
  • Paslaugos mokestis – 3 USD asmeniui.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Objektų lankymo tvarka gali keistis.
  • Kelionę užsakyti reikia likus mažiausiai 35 dienoms iki išvykimo dienos.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė su angliškai kalbančio gido paslaugomis programos metu.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galima pratęsti poilsį Varadere (pagal atskirą užklausą pas vadybininką)
  • Papildoma naktis Havanoje + 69 EUR žmogui už nakvynę su pusryčiais ir vakarienėmis viešbučiuose Kopakobanoje.