Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Pažintis su Portugalija

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Portugalija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Pažintis su Portugalija

Kelionės akcentai:

  • Ekskursijos metu susipažinsite su Portugalijos sostine Lisabona ir provincijos miesteliais, aplankysite karališkuosius rūmus ir pilis Sintros mieste.
  • Portas – Portugalijos portveino sostinė: ekskursija po miestą, apsilankymas ir portveino degustacija, kruizas Douro upe.
  • Šiauriniai Braga ir Guimaraes miestai: – sužinosite ir pamatysite, kur gimė Portugalija.

Programa

 • Skrydis (Lufthansa air):

  Vilnius 06:10 – 07:20 Frankfurtas 09:15-11:15 Lisabona

  Lisabona 14:30 – 18:50 Frankfurtas 20:50 – 23:50 Vilnius

 • 1 diena

  VILNIUS-LISABONA

  Skrydis į Lisaboną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  LISABONA (pusryčiai)

  Po pusryčių aplankoma Mafra – vieta, kurioje įsikūręs didžiulis karaliaus Žoano V rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Vėliau važiuosite į Sobreiro (7 km nuo Eriseiros/ 15 min) – miestelį, neretai dar vadinamą įkūrėjo, vietinio puodžiaus Žose Franku vardu. Ši gyvenvietė geriausiai perteikia portugalų buitį ir gyvenimą XX amžiaus pradžioje. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

 • 3 diena

  LISABONA (pusryčiai)

  Po pusryčių leisitės į ekskursiją po Lisaboną. Pravažiuosite Balandžio 25-os tiltą, kuris buvo pastatytas toje vietoje, kur Težio upė įteka į Atlanto vandenyną. Tiltas sujungia Portugalijos sostinę su pietiniais šalies regionais. Pervažiavę tiltą pamatysite didžiulę 104 m aukščio Kristaus statulą, esančią statulą Rio de Žaneiro, Brazilijoje. Ji buvo pastatyta 1959 metais siekiant išreikšti padėką Dievui už tai, kad Portugalija nedalyvavo II pasauliniame kare.

  Aplankysite gotikinį Šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. Vakarienė nacionaliniame restorane, kurios metu klausysitės fado – ilgesingų, panašių į bliuzą dainų. Miesto dainų romantika fado oficialiai pripažinta muzikiniu Lisabonos simboliu. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

 • 4 diena

  LISABONA- PORTO (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite į Portą – antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą, įkurtą dar romėnų laikais. Atvykus - pietūs vietiniame restorane. Portas labai spalvingas. Ekskursija po senamiestį. Vėliau apsilankysite daug amžių garsėjančiuose  portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, dalyvausite vyno degustacijoje ( 10 Eur).  Laisvu laiku galima  pasiplaukioti Douro upe (mokama vietoje, ~15 Eur), užsukti į knygyną, kuris įtrauktą į gražiausių Europos knygynų trejetuką. Apgyvendinimas Porto viešbutyje, nakvynė.

 • 5 diena

  PORTO (pusryčiai)

  Ekskursiją į Bragą bei Guimaraes. Išvyksite į  Bragą, kuri laikoma religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertę Imperijos provincijos Galicijos sostine. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę: bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventų paveikslų ir rožinių galybė. Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokinių laiptų taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metrų aukštyje. Taip pat lankysitės mažame, jaukiame, kalvų apsuptame  Guimaraes miestelyje, kuriame gimė pirmasis Portugalijos karalius ir kuris dėl to laikomas portugalų tautos lopšiu. Nakvynė Porto.

 • 6 diena

  PORTO - FATIMA - KOIMBRA  - LISABONA (pusryčiai)

  Papusryčiavę išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į ant dešiniojo Mondego upės kranto įsikūrusią Koimbrą. 1139-1256 m. Koimbra buvo šalies sostinė. Šis miestas didžiuojasi vienu iš seniausių universitetų Europoje, kurio vidus dekoruotas auksu. Mokslo metu laiku miestas knibžda studentų, o šiems atostogaujant yra ganėtinai ramus, visgi geriausia čia atvykti gegužę, kai studentai audringai švenčia mokslo metų pabaigą. Queima das Fitas šventės metu studentai plėšo arba degina apeiginius drabužius ir savo fakultetų kaspinus.

  Aplankysite  įdomų pavadinimą -,,Taupyklė su monetomis“- turinčius urvus, išvysite natūralų grožį, sukurtą gamtos (įėjimo mokestis 7 Eur).
  Toliau keliausite į piligriminį miestelį Fatimą, visiems katalikams šventą vietą, kuri garsi dėl 1917 m. Mergelės Marijos apsireiškimo trims vaikams. Nors Portugalijoje apstu piligrimų maršrutų, Fatimos eitynės tapo itin svarbios viso pasaulio katalikams. Iš ramaus žemdirbių kaimelio Fatima tapo religiniu centru su įspūdinga balta bazilika. Čia pridygo viešbučių, nakvynės namų, automobilių stovėjimo aikštelių, kavinių ir restoranų. Vienu metu Fatimoje gali gyventi milijonas piligrimų – maždaug tiek jų susirenka gegužės ir spalio 13 dienomis. 1981 ir 1992 m. Fatimos eitynėse lankėsi popiežius Jonas Paulius II. Grįžimas į Lisaboną, apgyvendinimas viešbutyje ir nakvynė.

 • 7 diena

  LISABONA (pusryčiai)

  Pusryčiai. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį (70 Eur/asmeniui) galima vykti į ekskursiją. Ekskursija po miestus-muziejus: Obidušą, dar vadinamą „vestuvių miestu“; Alkobasą, įsitaisiusį tarp Alcoa ir Baca upių; Bataliją su garsiu vėlyvosios gotikos dominikonų vienuolynu bei Tomarą mistinį tamplierių (ordino narių) miestelį, kur aplankysite vieną didžiausių Portugalijos vienuolynų. Jį XII a. pradėjo statyti tamplieriai, gindami valstybės sienas nuo maurų. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

 • 8 diena

  LISABONA - VILNIUS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2023 sausis
Sek, Saus 29 Sek, Vas 5 10+
2023 vasaris
Sek, Vas 19 Sek, Vas 26 10+
2023 kovas
Sek, Kov 19 Sek, Kov 26 10+
Sek, Kov 26 Sek, Bal 2 10+
2023 balandis
Sek, Bal 9 Sek, Bal 16 10+
Sek, Bal 23 Sek, Bal 30 10+
2023 gegužė
Sek, Geg 7 Sek, Geg 14 10+
Sek, Geg 28 Sek, Birž 4 10+
2023 birželis
Sek, Birž 11 Sek, Birž 18 10+
Sek, Birž 18 Sek, Birž 25 10+
2023 liepa
Sek, Liep 9 Sek, Liep 16 10+
Sek, Liep 16 Sek, Liep 23 10+
2023 rugpjūtis
Sek, Rūgp 13 Sek, Rūgp 20 10+
Sek, Rūgp 20 Sek, Rūgp 27 10+
Ketv, Rūgp 31 Ketv, Rugs 7 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 718 EUR
 

+ skrydis nuo 550 EUR
su skrydžiu nuo 1268 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai

3* - Lisabonoje VIP Berna 3*, Porto Star Inn Porto 3*, arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.
4* - Lisabonoje VIP Executive Entrecampos Hotel & Conference 4* Porto Black Tulip 4* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.

Kaina asmeniui dviviečiame numeryje: 3* - su pusryčiais - 718 eur + skrydis
3* su pusryčiais ir pietumis ( 5) ir 1 vakarienė su Fado – 845 eur + skrydis
priemoka už SNGL +245 eur
Kaina asmeniui dviviečiame numeryje: 4* su pusryčiais – 795 eur + skrydis
4* su pusryčiais ir pietumis ( 5) ir 1 vakarienė su Fado – 920 eur + skrydis
priemoka už SNGL +315 eur

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
  • pervežimas vykdomas viena kartą per dieną –  11  val.;
  • maitinimas – 7 pusryčiai,( arba 7 pusryčiai ir 5 pietūs, 1 vakarienė);
  • ekskursinė programa;
  • rusakalbio gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis iš Vilniaus, Rygos, Varšuvos (pagal turistų pageidavimus), su persėdimu;
  • įėjimo bilietai į turistinius objektus (~30 eur);
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Siūlome kelionė su pusryčiais arba su pusryčiais ir pietums vietiniuose portugalų restoranuose su naminiais vynais.
  • Pageidaujant galima apsistoti apartamentuose be pusryčių, su virtuve. Šeimos su vaikais – pagal pageidavimą parinksime nakvynę.
  • Dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių tiekėjas gali keisti programoje deklaruojamą ekskursijų eiliškumą ir objektų skaičių.
  • Pervežimai į/iš oro uosto vykdomi tam tikromis valandomis. Pervežimas kitomis valandomis vykdomas lengvuoju automobiliu už 33 eur priemoką.
  • Yra galimybė rezervuoti vietas autobuse: 1 eilė – 50 eur/asmeniui; 2-3 eilė – 40 eurų/asmeniui; 4-5 eilė – 30 eurų/asmeniui; bet kuri kita eilė – 10 eurų,