Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Užburiantis Sakartvelas (Gruzija) ir Rtveli vyno šventė

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Sakartvelas (Gruzija)

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Užburiantis Sakartvelas (Gruzija) ir Rtveli vyno šventė

Kelionės akcentai:

  • Jūsų patogumui – mažiau laiko praleidžiama kelyje!
  • Į kainą įskaičiuotas skrydis su „Turkish airlines“ avialinijomis bei registruotas bagažas!
  • Gruziniško vyno subtilybių išmoksime tradicinėje Sakartvelo vyno šventėje Rtveli
  • Važiuosime į unikalų senovinį miestą, iškaltą uolose – Upliscichę
  • Lankysime „meilės miestą“ – Signagį, kuris išsiskiria unikalia, medine architektūra
  • Tikrąją Gruziją (Sakartvelą) atrasime kalnų ir akmeninių bokštų regione – Svanetijoje
  • Išvysime natūraliu gamtos stebuklu vadinamą Martvilio kanjoną
  • Ilsėsimės Batumyje prie Juodosios jūros

Programa

 • Nuo žalių slėnių ir didžiulių vynuogynų iki senų bažnyčių ir gynybinių bokštų, tebestūksančių fantastiškame kalnų peizaže – Sakartvelas (Gruzija) yra viena nuostabiausių šalių žemėje. Labai sudėtinga istorija šaliai paliko nuostabų architektūros ir meno paveldą: senovės miestus olose, viduramžiškas šventyklas, neprilygstamas Pirosmanio drobes. Ir nors kartais atrodo, kad ši šalis šiek tiek sustingusi senojoje Eurazijos kultūros kryžkelėje, svarbu skubėti pažinti neapsakomo grožio paveldą. Ypatingi – linksmi ir nepaprastai kultūringi – šalies žmonės tvirtina, kad šioje vyno gimtinėje svečiai laikomi ne našta, o palaiminimu, tad jei trokštate nuotykių, pasiilgote plačių šypsenų ir norite paragauti tikro gruziniško vyno, laikas krautis daiktus ir drąsiai tarti – labas, Sakartvele!

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS!

  JUSTINA

  Prieš kelis metus savanoriškai tapau Kaukazo belaisve. Beprotiškai įsimylėjau šį kraštą! Kiekvieną kartą atvykusi į šį kraštą pažindavau jį vis kitaip. Tiek kaip keliautoja, „ištranzavusi“ visą regioną, tiek kaip politikos mokslų studentė, besimokanti apie šio regiono konfliktus ir politinę situaciją. Vėliau pradėjau dirbti turizme ir rodyti šį nuostabų kraštą keliautojams! Kodėl Kaukazas man toks ypatingas? Kas mane čia laiko? Nuostabūs kalnai, išskirtinė gamtos įvairovė, žmonių paprastumas, skanus maistas, lengvas chaosas ir t.t. Galiu apie šį regioną kalbėti daug. Neįtikėtinai daug ir be atokvėpio. Netikite? Keliaukime kartu ir aš jums parodysiu, kuo šis kraštas toks išskirtinis.

  Gruzijos regioną Justina įsimylėjusi nuo 2010 m. Sakartvele lankytis pradėjo dar mokydamasi dvyliktoje klasėje, kai čia važiuodavo aplankyti Tbilisyje gyvenusios sesers. Dar po kelerių metų čia ją atvedė mokslai – Vilniuje studijavo tarptautinius santykius, tad pusmečiui, o paskui dar ir kitam, išvyko studijuoti į Sakartvelą.

   

  MAJA KARLSONĖ

   

  Mano moto: „Nesakyk, koks išsilavinęs esi, geriau papasakok, kur keliavai“. Tikiu, jog kelionės gali pakeisti ne tik žmogaus požiūrį, bet ir likimą. Prieš persikeldama į Gruziją, trejus metus dirbau logistikos srityje, tačiau užteko vienos lemtingos dienos, jog iškeisčiau verslo kostiumėlį į Gruzijos burtus. „In search of magic“ („ieškant magijos“) – tai ne tik mano petį puošianti tatuiruotė, bet ir svarbi gyvenimo būdo dalis. Kiekvieną kelionę kuriu siekdama užtikrinti nepamirštamą patirtį keliautojams.

  Žurnalistė pagal profesiją, tačiau savo prigimtimi – tikra pasakiškų pasakojimų kūrėja ir Svajotoja iš didžiosios raidės. Nusivylusi žurnalistika Lietuvoje, Maja ryžosi ieškoti kito kelio išbandydama save daugelyje skirtingų sričių ir užsiėmimų: nuo gelbėtojos darbo Lietuvos pajūryje iki verslo sprendimų vadybininkės Maskvoje. Dirbdama kelionių vadove, net ir laisvalaikiu Maja keliauja iš naujo atrasdama pasaulį. Jos sumanytos kelionės susijusios su kūrybingumo lavinimo, konferencijų ir parodų turizmo, psichologinių praktikų, aktyvių turų kalnuose ir individualių kelionių pagal užsakymą (šeimoms ir draugų grupėms) sritimis.

   

  Planuojami skrydžio laikai:

   

  Vilnius 19:55 – 22:35 Stambulas  Stambulas 23:50 – 03:05 Tbilisis +1 d.

   

  Batumis 10:30 –11:35 Stambulas  Stambulas 13:30 – 19:05 Vilnius

   

 • 1 diena

  VILNIUS – TBILISIS 

  Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Tbilisį su vienomis geriausių Europos avialinijų „Turkish airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu. Nusileidus tarptautiniame Tbilisio oro uoste, mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. Registracija viešbutyje. Nakvynė Tbilisyje.

 • 2 diena

  TBILISIS (pusryčiai) 

  Po vėlyvų pusryčių mūsų laukia ekskursija pėsčiomis (apie 7 km) po Tbilisio miestą. Ekskursiją pradėsime nuo Šv. Trejybės katedros. Keltuvu pakilsime ant Sololakio kalvos, kur virš miesto iškyla didinga Narikalos tvirtovė, pastatyta IV a. Nusileidę nuo kalno aplankysime Taikos tiltą, vadinamą šiuolaikinio Tbilisio architektūros veidu. Nuo tilto atsiveria nuostabi miesto panorama, puikiai matosi daugybė istorinių miesto pastatų. Aplankysime ir savo ikonomis garsėjančią Siono katedrą, pastatytą 6 – 7a. Pereisime per vieną seniausių Tbilisio rajonų, Abanotubanį. Vėliau laisvas laikas, poilsis ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje. Už papildomą mokestį siūlome pavakarieniauti tradiciniame Sakartvelo restorane*, kur vietiniai džiugins savo tradiciniais šokiais.

 • 3 diena

  TBILISIS – SIGNAGIS – BOBDĖ – KVARELIS – TBILISIS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į rytinį Gruzijos regioną Kachetiją (300 km, ~6-7 val. visos dienos kelio). Čia žavėsimės „meilės miestu“ tituluojamu Signagiu, kuris iš kitų Gruzijos miestelių išsiskiria unikalia medine architektūra. Iki šių dienų miestelyje išlikę XVIII a. antroje pusėje pastatytos tvirtovės griuvėsiai ir dalis sienos, supusios tuometinį miestą. Sienoje yra 23 gynybiniai bokštai, pavadinti šalia esančių kaimų vardais. Apsilankysime ir Gruzijos globėjui, šv. Georgijui, pašvęstame Bodbė vienuolyne. Ant kalvos pastatytame Bodbe šiuo metu veikia moterų vienuolynas. Kompleksas yra pagrindinis piligrimų traukos centras šalyje, nes čia saugomos Šv. Nino relikvijos. Šv. Nino – pagrindinė Gruzijos šventoji, nes būtent ji IV a. į Gruziją atnešė krikščionybę. Kalvos papėdėje yra Šventosios Nino versmė. Legenda pasakoja, kad reikia tris kartus įlįsti į ledinį srovės vandenį, turintį stebuklingų gydomųjų galių, ir jis panaikins visas žmogaus nuodėmes. Ekskursiją pratęsime važiuodami link Kvarelio. Tai vynuogynų ir vyndarių centras. Čia galėsime padegustuoti tikro gruziniško vyno, kurį semsime tiesiai iš tradicinio didžiulio molinio indo kvevri. Taip pat stebėsime ir net patys galėsime dalyvauti gruziniškos duonos kepimo bei gruziniško saldumyno čurčkelos gamybos procese. Kachetijoje dalyvausime tradicinėje vyno šventėje Rtveli, kurioje turėsime galimybę patys nuimti vynuogių derlių ir iš arti susipažinti su vyno gamybos ypatumais. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 • 4 diena

  MCCHETA – DŽVARIS – UPLISCICHĖ –  KUTAISIS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių mūsų laukia kelionė į Mcchetą (Mtskheta) (UNESCO paveldas), vieną iš seniausių miestų Sakartvele, Kartli provincijoje, rytinėje šalies dalyje. III a. pr. Kr. – V a. po Kr. Mccheta buvo Sakartvelo Aiberijos karalystės sostinė. Aplankysime Džvario (Jvari) vienuolyną – VI a. gruzinų stačiatikių vienuolyną netoli Mcchetos, kurio pavadinimas verčiamas kaip Kryžiaus vienuolynas, Svetitskhoveli Katedrą, pastatytą XI a. (UNESCO paveldas). Pasigrožėję nuostabia panorama, keliausime į Upliscichę (Uplistsikhe) (80 km, ~2 val.), unikalų miestą iškaltą uolose. Manoma, kad šiame mieste gyventojai apsigyveno dar pirmajame tūkstantmetyje prieš Kristų. Norintys galės sudalyvauti nesudėtingame 1-1,5 val žygyje, ir pamatyti mažiau turistines vietas, žygiuojant šalia kanjonų. Vėliau pasieksime Kutaisį (160 km, ~3 val.). Poilsis ir nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 5 diena

  BAGRATIS – MARTVILI KANJONAS – MESTIJA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių užsuksime į XI a. Bagrati šventyklą, o vėliau pasieksime Martvili. Martvili kanjonas yra natūralus gamtos stebuklas Semegrelo regione. Kartais vadinamas Gachedili kanjonu.Čia bus galimybė pasiplaukioti valtelėmis.Vėliau vyksime į Aukštutinį Svanetį. Tai mūsų kelionės akcentas: čia aukščiausi kalnai, ledynai ir pačios patvariausios senovės tradicijos. Šis regionas vadinamas „tūkstančio bokštų karalyste“. Atvyksime į Mestiją (240 km, ~7-8 val. kelio). 1500 m virš jūros lygio esanti Sakartvelo regiono Svanetijos sostinė apsupta senovinių akmeninių bokštų ir yra šalies kalnų turizmo ir alpinizmo centras. Pavakarieniausime ir pernakvosime Mestijos svečių namuose.

 • 6 diena

  MESTIJA – UŠGULIS* – MESTIJA (pusryčiai, vakarienė)

  Ryte galėsime pasivaikščioti Mestijoje arba už papildomą mokestį apsilankyti Ušgulyje* (50 km, ~2,5 val. į vieną pusę). Ušgulis – tai aukščiausiai Europoje esantis, nuolat gyvenamas kaimas. Patys seniausi gyvenvietės pastatai mena IX–X amžių, tačiau archeologiniai tyrimai įrodė, jog šiose vietose žmonės gyveno žymiai seniau. Visas kaimas laikomas viduramžių architektūros paminklu ir saugomas UNESCO. Nakvynė svečių namuose Mestijoje.

 • 7 diena

  MESTIJA – INGURI UŽTVANKA - ZUGDIDI TURGUS - BATUMIS (pusryčiai)

  Pusryčiai ir išsiregistravimas iš viešbučio. Pakeliui sustosime šalia Inguri užtvankos. Nors užtvanka buvo pradėta statyti šešiasdešimtaisiais, ji neveikė dar visą dešimtmetį. Nepaisant to, Inguri vis dar išlieka aukščiausia betoninė užtvanka visame pasaulyje. Sustosime Zugdidyje kur galėsite išvysti tikrą kaukazietišką turgų, apsipirkti lauktuvėms į Lietuvą. Šis turgus unikalus, tik 15 km atsumu nuo Abkhazijos sienos, tad jame vyksta labai įvairi prekyba!
  Apsvaigę nuo skonių ir kvapų keliausime į Batumį, ten ir nakvosime. 

 • 8 diena

  BATUMIS (pusryčiai) 

  Batumis – prie Juodosios jūros esantis miestas, svarbus uostas ir komercinis centras. Pagrindinės lankomos vietos – istoriniai, architektūriniai monumentai, poilsio ir kultūrinės vietos, apsuptos įvairių subtropinių augalų. Čia yra žymusis pakrantės parkas (bulvaras), išsidėstęs palei paplūdimius. Šią dieną mėgausimės jūra, saule ir nuotabiu pajūrio maistu! Norintys praleisti laiką aktyviau, galės nuvykti į Batumio botanikos sodą*. Nakvynė viešbutyje Batumyje. 

 • 9 diena

  BATUMIS – VILNIUS

  Šįryt atsisveikinsime su svetinguoju Sakartvelu, važiuosime į Batumio oro uostą, o ten mūsų lauks skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2023 rugsėjis
Šeš, Rugs 9 Sek, Rugs 17 14
Sek, Rugs 17 Pirm, Rugs 25 16
Šeš, Rugs 7 Sek, Rugs 15 16
Šeš, Rugs 14 Sek, Rugs 22 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 845 EUR 745 EUR
 

+ skrydis nuo 550 EUR
su skrydžiu nuo 1295 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Kelionės kaina 1 asmeniui dviviečiame kambaryje, kai vyksta: 

14 asmenų grupė su vadovų 845 eur + skrydis
12 asmenų grupė su vadovų 865 eur + skrydis
10 asmenų grupė su vadovų 895 eur + skrydis
8 asmenų grupė ( be vadovo) 945 eur + skrydis
4 asmenų grupė ( be vadovo) 1045 eur + skrydis
2 asmenų grupė ( be vadovo) 1415 eur + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • 8 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose;
  • Maitinimas: 8 pusryčiai, 3 vakarienės;
  • Vietinio rusakalbio gido paslaugos (jei grupėje mažiau nei 10 asm. ir kelionė vyksta be lietuviškai kalbančio vadovo);
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Tbilisis – Vilnius su persėdimu Stambule ir registruotas bagažas 30 kg/asm., rankinis bagažas 8 kg/asm. (bilietai su grupe);
  • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~10 EUR, BTA draudimas);
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~5 EUR/asm.);
  • Priemoka už vienvietį kambarį – 240 EUR;
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*
  • (folklorinis šou – vakarienė Tbilisyje – 35 EUR/asm, pakilimas džipais į Gergeti bažnyčią
  • Kazbegyje – 27 EUR/6 asm., išvyka džipais į Ušgulį Svanetijoje – 150 EUR/6 asm., sieros
  • pirčių lankymas Tbilisyje – nuo 10 EUR/asm., valtelės Martvilyje – 15 EUR/asm., vyno
  • degustacija Kvarelyje – 5 EUR/asm., Botanikos sodas Batumyje - ~10 EUR/asm.);
  • Arbatpinigiai vairuotojui, gidui (rekomenduojama suma dienai – 1 EUR/asm. vairuotojui, 2-
  • 3 EUR/asm. gidui);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su vietiniu rusakalbiu gidu.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Kelionės vadovas grupę pasitinka Sakartvele (Gruzijoje), Tbilisio oro uoste.
  • Visos kelionės metu nuvažiuojama ~1230 km.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Kelionė galima 9 arba 11 dienų trukmės (papildomos 3 naktys Batumyje – 180 EUR/asm.).
  • Kartu galite aplankyti ir Armėniją ar Azerbaidžaną.